Nyitott pozíciók a Wuppermann új gönyűi gyárában

Állásajánlatok

A Wuppermann név egyet jelent az acélipari tapasztalattal és kompetenciával, az innovatív termékfejlesztéssel, a gazdaságos gyártással és az első osztályú minőséggel.

Termékpalettánk a horganyzott laposacél termékektől, csövektől és lemezárutól az acélból, rozsdamentes acélból és alumíniumból készült integrált alkatrészekig és komplex részegységekig terjed.

Családi tulajdonban lévő közepes méretű vállalatként lapos szervezeti struktúrával, rövid döntési utakkal és hatékony folyamatokkal támogatjuk házon belül a vállalkozó szellemet. Lehetőséget adunk minél előbb az önálló felelősségvállalásra, kollegiális légkört és sokrétű fejlődési lehetőséget biztosítunk.

Dinamikusan bővülő csapatunkba folyamatosan keresünk elkötelezett munkatársakat a következő pozíciókba:

Mechanikus karbantartó (jelige: WH_MTD)

Feladatok:

  • különböző műszaki gépek és berendezések karbantartási és javítási feladatainak ellátása, hibák elhárítása
  • műszaki hibák sürgősségi elhárítása
  • megelőző szerviz és karbantartás, rendszeres állapotfelmérés
  • szerviz-napló és jelentések készítése
  • segítségnyújtás az összeszerelési és javítási feladatokban
  • műszaki rajzok olvasása, tervrajzok és alaprajzok szerkesztése
  • segítségnyújtás a gyártósor mellett dolgozóknak a gépek beállításában

Elvárások:

  • középfokú mechanikai vagy ezzel egyenértékű végzettség
  • hegesztői képesítés és gyakorlat elvárás
  • társalgási szintű NÉMET nyelvtudás előny
  • több éves tapasztalat hidraulikus és pneumatikus rendszerekkel, gyártó/termelő környezetben
  • office és CAD felhasználói szintű ismerete és műszaki rajzok olvasása (önálló rajzolás nem feltétel)
  • nyitottság új szakmai ismeretek elsajátítására
  • kreativitás és jó problémamegoldó készség
  • munkavégzés önállóan és csapatban
  • több műszakos (folyamatos) munkarend és időszakos hétvégi készenlét vállalása

Amit kínálunk:

  • Hosszú távú munkalehetőség egy folyamatosan fejlődő, bővülő vállalatnál
  • Nemzetközi munkakörnyezet, ahol megbecsülik a munkavállalókat
  • Továbbképzési, tanulási lehetőségek
  • Részvételi lehetőség egy zöldmezős beruházásban, legújabb technológiák megismerése
  • Versenyképes jövedelem

Munkavégzés helye: Magyarország, Gönyű (Győrtől 15 km)

Ha ez a pozíciónk felkeltette érdeklődését és szakmai kihívásnak érzi, kérjük küldje el jeligével ellátott e-mailben magyar és német nyelvű szakmai önéletrajzát a toborzas(at)wuppermann.com címre.

Raktári anyagmozgató (jelige: WH_HLS)

Feladatok:

  • Teherautók, vagonok és hajók fel- és lepakolása
  • Az anyagok rendszerbe vétele és összekészítése
  • Az anyagok fizikai ki- és betárolása a raktárban
  • Acéltermék csomagolása

Elvárások:

  • Szakmunkás végzettség elvárás, műszaki területen szerzett előny
  • Érvényes vezetőüléses és/vagy vezetőállásos targoncavezetői jogosítvány és gyakorlat előny
  • Érvényes emelőgép-kezelői jogosítvány híddarura, futódaru és bakdarura előny
  • Acélipari szakmai tapasztalat előny
  • NÉMET nyelvtudás előny
  • Precizitás, terhelhetőség
  • 4 műszakos munkarend vállalása

Ha ez a pozíciónk felkeltette érdeklődését és szakmai kihívásnak érzi, kérjük küldje el jeligével ellátott e-mailben magyar nyelvű szakmai önéletrajzát a toborzas(at)wuppermann.com címre.

Ha valamelyik nyitott pozíciónk felkeltette érdeklődését és szakmai kihívásnak érzi, kérjük küldje el jeligével ellátott e-mailben magyar - és amennyiben meg van jelölve német vagy angol- nyelvű szakmai önéletrajzát a toborzas(at)wuppermann.com címre.